Zařídíme testování vašeho vozu

Automotosport Osek z.s-pořadatel Krušnohorského poháru závodů automobilů do vrchu Vám nabízí zajištění testování Vašeho závodního vozu.Po několika letech testování pro různé, zejména Německé teamy, máme bohaté zkušenosti. Dokážeme pro Vás zabezpečit téměř jakoukoliv trať dle Vašeho zájmu a možností. Při testování máte od nás zajištěný a k plné dispozici veškerý zabezpečovací systém, t.j.hasiče, lékaře, sanitu, odtahovou službu, traťové komisaře.Samozřejmostí je, že v případě Vašeho zájmu pro Vás můžeme zařídit i ubytování a stravu v místě konání testování.Testování pro Vás uděláme vždy na míru, dle potřeb Vašeho teamu a od toho se bude vždy odvíjet konkrétní výsledná cena.

Možnosti ti pro Vaše testování –

Kopec, rovina,ale i například testování na Autodromu Sosnová.

Povrchy tratí-

Šotolina, asfalt,méně či více rozbitá silnice,cesty s možností testování katování, hodně členitá trať (zatáčkovitá), kvalitní asfalt.Je pouze na Vása na Vašich potřebách testování,jakou konkrétní trať si vyberete. Všechny dosud použité tratě máme samozřejmě nahrané i na videu. Pokud je testování prováděnona běžných dopravních cestách, je po celou dobu testu trať uzavřena pro civilní dopravu a zůstává tak pouze pro V aše potřeby.

Kontakty

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, veškeré dotazy týkající se možností testování Vašich závodních vozů Vám rádi zodpovíme

Automotosport Osek-z.s Písemný kontakt – Hrdlovská 646, Osek – 417 05

Telefonní číslo –

ředitel Vladimír Krejčí – +420 601 317 724

Emaily –

info@krusnohorskypohar.cz

www.krusnohorskypohar.cz

Reference o testování-

Testování závodního vozu jsme zabezpečovali např.pro Toyotu motorsport. Vozidlo Toyota GT86

Testování jsme zajišťovali take pro Kahle motorsport.

Vozidlo Škoda Fabia R5