ZAV Autodrom Sosnová

datum konání-9.4.2022

Počet přihlášených jezdců– kapacita závodu naplněna

startovné 3300Kč včetně pojištění

účet – 2401016205/2010

Startovní čísloSkupina-Škoda cupStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
42Skupina-Škoda cupCZJiří BobekBobkoletyŠkoda Fabia
45Skupina-Škoda cupCZJiří Bobek mlBobkoletyŠkoda Fabia
Startovní čísloSkupina-N do 1400ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
5Skupina-N do 1400ccmCZTomas KlimaasknetSkoda Felicia
7Skupina-N do 1400ccmCZJosef PokornýBOBKOLETY badgermotorsportVw polo
8Skupina-N do 1400ccmCZMartin BendlBobkoletyVW Polo
11Skupina-N do 1400ccmCZJonáš LátkaLRacingToyota
15Skupina-N do 1400ccmCZJaroslav ŠlegrLEGR racing teamOpel
23Skupina-N do 1400ccmCZJosef ŠrámekAuto borci z garážeŠkoda Felicia
27Skupina-N do 1400ccmCZMartin ZachFiggts Eich RacingOpel Corsa B
Startovní čísloSkupina-N do 1600ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
107Skupina-N do 1600ccmCZDavid KlustDKracingHonda
108Skupina-N do 1600ccmCZAleš BodnárBody teamAllfa Romeo
111Skupina-N do 1600ccmCZVlasta StrnadSRTHonda Civic
116Skupina-N do 1600ccmCZPatrik CulikDémon racingHonda civic
117Skupina-N do 1600ccmCZPetr SrbKatanaSwift Racing TeamSwift Sport
121Skupina-N do 1600ccmCZMilan AndruchovičToyoco RacingPeugeot 106 GTi
124Skupina-N do 1600ccmCZMarek VaňhaNowimotorsportPeugeot 106 GTi
131Skupina-N do 1600ccmCZJosef KněžíkSOZA teamBMW Compact 316i
133Skupina-N do 1600ccmCZTomas DvořákRenaut Twingo
169Skupina-N do 1600ccmCZKlára BodlákováKubajs racingToyota Corolla
188Skupina-N do 1600ccmCZMatej NovotnyEnduro Český rájPeugeot 106
189Skupina-N do 1600ccmCZJakub ŠulcŠkoda Felicie
Startovní čísloSkupina-N do 2000ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
301Skupina-N do 2000ccmCZMartin ČtvrtníkAuto borci z garážeMazda MX-5
307Skupina-N do 2000ccmCZDavid ŠtruplConstellation TeamOpel Astra OPC
310Skupina-N do 2000ccmCZRoman HovorkaRK motorsportRenault clio
311Skupina-N do 2000ccmCZMartin DonátBadgerGarage MotorsportVW Up
313Skupina-N do 2000ccmCZDaniel VaveraDanielsons garageMazda
319Skupina-N do 2000ccmCZMichal NemcekMatyCarsRenaut Clio
322Skupina-N do 2000ccmCZPetr JelínekMatyCarsRenaut Clio
333Skupina-N do 2000ccmCZMartin RošťákRošťák racingHonda ep3
334Skupina-N do 2000ccmCZJan KovářJK-RacingRenaut
Skupina-N do 2000ccmSKJuraj GumancikRenaut Clio
338Skupina-N do 2000ccmCZKarel MatoušekRK motorsportRenault clio
Startovní čísloSkupina-N nad 2001ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
357Skupina-N nad 2001ccmCZJan StrnadBadgerGarage MotorsportMazda MX5
358Skupina-N nad 2001ccmCZMichal BauerMitshubishi Colt 1,5T
359Skupina-N nad 2001ccmCZKarel ŽidlickýChallenger
360N nad 2001ccmCZFrantišek BartošLT motorsportSkoda Fabia
363Skupina-N nad 2001ccmCZZdenek VlkVlk Racing MotorsportSkoda Octavia 1,8 T
366Skupina-N nad 2001ccmCZRadek KolčavaAUTO-KORA MotorsportVW Golf
370Skupina-N nad 2001ccmCZMartin FenclPašek motorsportŠkoda Octavia1,8T
374Skupina-N nad 2001ccmCZVáclav CharvátAlfa omega carSeat leon cupra R
376Skupina-N nad 2001ccmCZTomáš Hudeček4fin motorsportBMW M3
377Skupina-N nad 2001ccmCZJan MrkvičkaMrkev racing teamSkoda
388Skupina-N nad 2001ccmCZJan HautshauserHauz MotorsportSeat Ibiza
398Skupina-N nad 2001ccmCZTomáš ZakouřilLT motorsportSeat Ibiza
399Skupina-N nad 2001ccmCZPatrik SejkoraCupra racing teamSeat Leon
400Skupina-N nad 2001ccmCZDavid PlašilCupra Racing teamSeat Leon
Startovní čísloSkupina-N2-volnáStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
946Skupina-N2-volnáCZVáclav ValášekAudi
961Skupina-N2-volnáCZMartin ŘepkaBoček-MotorsportMitsubishi Lancer
962Skupina-N2-volnáCZJiri BaxaPasek motorsportSubaru Impreza 2003
964Skupina-N2-volnáCZDominik KoutskýRackyMishubishi Lancer
Skupina-N2-volnáCZBob OtoBob Racing TeamSubaru Impreza
Startovní čísloSkupina-H do 1400ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
53Skupina-H do 1400ccmCZPetr VáclavíkVK motorsportŠkoda 110R
66Skupina-H do 1400ccmCZJaroslav HřavaŽabaq RacingŠkoda 110LS Rallye
67Skupina-H do 1400ccmCZOndřej NeplechN Racing teamSuzuki Swift
72Skupina-H do 1400ccmCZPetr MunzarAuto borci z garážeŠkoda 130RS
76Skupina-H do 1400ccmCZJan ProfeldSOZA teamŠkoda Favorit
77Skupina-H do 1400ccmCZDavid JeřábekEngine racing teamŠkoda 130RS
78Skupina-H do 1400ccmCZRobert VosykaAuto borci z garážeŠkoda 120S
80Skupina-H do 1400ccmCZVlastimil PocarKREPOKA MotosportŠkoda Rapid RH
81Skupina-H do 1400ccmCZTomáš KrédlKREPOKA MotosportŠkoda 130LR
82Skupina-H do 1400ccmDKurt KunzChodovarŠkoda 130RS
99Skupina-H do 1400ccmCZJan HudecKsift racingSkoda 120S
201Skupina-H do 1400ccmCZMartin HomolaAutoservis LevVW Polo Coupe
Startovní čísloSkupina-H do 1600ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
176Skupina-H do 1600ccmCZJan Profeld MlSOZA teamHonda Civic
154Skupina-H do 1600ccmCZVladimír VaňhaNowimotorsportLada 1300
157Skupina-H do 1600ccmCZPavel MaierVK motorsportFord Escort
158Skupina-H do 1600ccmCZRoman PašekPašek motorsportRenaut 5
160Skupina-H do 1600ccmCZLibor BříždalaHistoric Team SlanýLada 2105
196Skupina-H do 1600ccmCZOlda KocálVK motorsportVAZ 21011
Startovní čísloSkupina-H nad 1601ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
213Skupina-H nad 1601ccmDLars KästelZZ rallyesportVW Golf
224Skupina-H nad 1601ccmCZJiri WebingerWebi trabiRenault 5
232Skupina-H nad 1601ccmCZPavel WutschkaVW motorsportVW Golf
266Skupina-H nad 1601ccmCZGabriel HadravekI Dottori VolantiLancia Beta
269Skupina-H nad 1601ccmCZJiří ŠarochaMG Auto racingBMW 2002ti
282Skupina-H nad 1601ccmCZJosef PanožkaPorsche Classic Club LiberecPorsche 911 SC RS
300Skupina-H nad 1601ccmCZPetr Novák mlIMG racingMercedes
Startovní čísloSkupina-E1 do 950ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
901Skupina-E1 do 950ccmCZJiří WebingerWebi trabiTrabant 601
902Skupina-E1 do 950ccmCZIvan SvobodaWebi trabiTrabant 601
908Skupina-E1 do 950ccmDRebekka ZilianFiggts Eich RacingTrabant 602
909Skupina-E1 do 950ccmDJens ZilianFiggts Eich RacingTrabant 601
Startovní čísloSkupina-E1 do 1400ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
410Skupina-E1 do 1400ccmCZJiří VolenaJK MotorsportŠkoda Felicie Kit Car
411Skupina-E1 do 1400ccmCZmartin tomšůJK Motorsportškoda Favorit
414Skupina-E1 do 1400ccmCZZdeněk ZajíčekSOZA teamVW Polo
451Skupina-E1 do 1400ccmCZJosef MartinecAutoborci z garážeŠkoda 130 rs
485Skupina-E1 do 1400ccmCZRoman SvobodaSvoboda motorsportŠkoda 100
493Skupina-E1 do 1400ccmCZJan SeiserŠKODA TEAM TURSKOSkoda 130 LR
499Skupina-E1 do 1400ccmCZPremysl ŠebekA.K. Škoda Městec KrálovéŠkoda 120S
500Skupina-E1 do 1400ccmCZVladimír LapišJK motorsportŠkoda Favorit
Startovní čísloSkupina-E1 do 1600cmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
511Skupina-E1 do 1600cmDMax PfeifferFiggts Eich RacingRenault Twingo
533Skupina-E1 do 1600cmCZVladimír KvasničkaFALCO MotorsportCitroen saxo VTS
555Skupina-E1 do 1600cmCZJirka BočekBoček motorsportCitroen saxo
557Skupina-E1 do 1600cmCZMartina KašparováMyšáci 77Citroen Saxo
573Skupina-E1 do 1600cmCZMartin JeřábekŠkodaJeřábekŠkoda Rapid RH
577Skupina-E1 do 1600cmCZMichal KašparMyšáci 77Citroen Saxo
600Skupina-E1 do 1600cmCZPetr Novák st.IMG racingŠkoda Felicia
Startovní čísloSkupina-E1 do 2000ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
601Skupina-E1 do 2000ccmCZRoman HanušRH racingFord focus
624Skupina-E1 do 2000ccmCZOldřich HanušAS Sychrov racingMazda
627Skupina-E1 do 2000ccmCZMartin ŠafaříkMTracingteamPeugeot
633Skupina-E1 do 2000ccmCZMirek PribulaCliocupRenault Clio
641Skupina-E1 do 2000ccmCZAleš KubaAS Sychrov racingMazda
681Skupina-E1 do 2000ccmCZZdeněk JavůrekAuto borci z garážeSeat Ibiza
673Skupina-E1 do 2000ccmCZJakub ZelenkaFurioso racingFiat punto
Startovní čísloSkupina-E1 nad 2001ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
703Skupina-E1 nad 2001ccmCZRadek KopeckýRHRmotorsportVW GOLF VR6
705Skupina-E1 nad 2001ccmCZJindrich MajerBMW
707Skupina-E1 nad 2001ccmCZTomas KudrnaTomas Kudrna racingBMW e36 325i
708Skupina-E1 nad 2001ccmCZJan KopeckýRHRmotorsportVW GOLF VR6
767Skupina-E1 nad 2001ccmCZKarel LehmannKajman team racingBMW
776Skupina-E1 nad 2001ccmCZTomáš LehmannKajman team racingBMW
777Skupina-E1 nad 2001ccmCZJiří Boček ml.Boček-MotorsportSeat Leon
787Skupina-E1 nad 2001ccmCZLukáš SýkoraKroubang RacingMazda 6
799Skupina-E1 nad 2001ccmCZJakub NemecekKsift racingVW Golf
Startovní čísloSkupina-E2-volnáStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
801Skupina-E2-volnáCZJan BursaElektrobursaSubaru Impreza
803Skupina-E2-volnáCZLudek BursaElektrobursaSubaru Impreza
807Skupina-E2-volnáCZTomáš BuňataAuto borci z garážeSub
847Skupina-E2-volnáCZJan Svitavský4fin motorsportAudi S3
848Skupina-E2-volnáCZTomáš Martinovský4fin motorsportAudi S3
Startovní čísloSkupina-E2-formuleStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
Skupina-E2-formuleCZZdenek VlkKart
Startovní čísloSkupina-E2-MStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
Startovní čísloSkupina-Junior cupStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
991Skupina-Junior cupCZLukaš BlażekIMG racingOpel Kadett
992Skupina-Junior cupCZLucie BlažkováIMG racingMini Cooper
996Skupina-Junior cupCZJan Bursa ml.ElektrobursaSuzuki Swift
997Skupina-Junior cupCZBohumir Svoboda mlSvoboda MotorsportSkoda 130RS
998Skupina-Junior cupCZAdam BursaElektrobursaSuzuki Swift
Startovní čísloSkupina-R do 1600ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
R2Skupina-R do 1600ccmCZMartin DuspivaM.A.C. AutoLada
R33Skupina-R do 1600ccmCZJiří Terš jun.AutoTerš Racing Team KlatovyŠkoda Favorit 136L
R113Skupina-R do 1600ccmCZPetr KůrkaTroy motorsportHonda Civic
R126Skupina-R do 1600ccmCZTomas Klokocnik mlAliveSkoda Favorit
R127Skupina-R do 1600ccmCZVáclav ŠlaufKača teamSkoda Felicia
R128Skupina-R do 1600ccmCZPetr DrábekKáča teamSkoda Felicia
R143Skupina-R do 1600ccmCZRadek BabkaTechnikwerksŠkoda Felicia
R507Skupina-R do 1600ccmCZZdeněk MatasMaty TeamŠkoda Favorit
Startovní čísloSkupina-R do 2000ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
R63Skupina-R do 2000ccmCZPetr BubeníčekJK motorsportFord Pums
R310Skupina-R do 2000ccmCZMiroslav KadlecKača team Toyota Celica
R321Skupina-R do 2000ccmCZLadislav TkáčConstelation teamOpel
R337Skupina-R do 2000ccmCZJan KulichFiggts Eich RacingBmw 318ti
R613Skupina-R do 2000ccmCZPetr Bubeníček ml.JK motorsportFord Puma
Startovní čísloSkupina-R nad 2001ccmStátJméno a příjmenínázev teamuvozidlo
R003Skupina-R nad 2001ccmCZJosef JílekJN Rally teamSubaru Impreza
R5Skupina-R nad 2001ccmCZJiří TeršAutoTerš Racing Team KlatovyŠkoda Fabia RS
R23Skupina-R nad 2001ccmCZDavid ZakouřilZakouřil Racing TeamAlfa Romeo 147
R55Skupina-R nad 2001ccmCZPetr SklenářAutoTerš Racing Team KlatovyAudi Quattro
R71Skupina-R nad 2001ccmCZMilan ProchazkaConstelation teamOpel Astra
R111Skupina-R nad 2001ccmCZOndrej GinzelWolfRacingteamŠkoda Fabia RS
R666Skupina-R nad 2001ccmCZVaclav BockAsi tak teamSubaru Impreza
R667Skupina-R nad 2001ccmCZJakub BrazdaKubajs racingMishibshi Lancer
R668Skupina-R nad 2001ccmCZJiří FrancBoček-MotorsportSeat Ibiza
R964Skupina-R nad 2001ccmCZKamil BerkaBerka racingSubaru Impreza
Nahradnici
Všichni náhradníci byli vloženy do startovní listiny