Letiště Křiženec-Vysoké Jamné

Datum konání –19-20.6.2021

Místo konání – Letiště Křiženec-Vysoké Jamné

Počet přihlášených jezdců

počet přihlášených jezdců- 92   počet volných míst-8

Kapacita tratě 103 jezdců

Startovné-3500Kč včetně pojištění odpovědnosti vůči třetí osobě

číslo účtu-2401016205/2010

Upravené automobilySpecialgebaütenwagen
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm
Czech E1 do 950ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
901.CZJiří WebingerWebitrabiTrabant
902.CZIvan SvobodaWebitrabiTrabant
Deutch E1 bis 950ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm
Czech E1 do 1400ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
410.CZJiří VolenaJK MotorsportanoŠkoda Felicia Kit car
413.CZJan Profeldsoza teamanoŠkoda Favorit
414.CZZdeněk ZajíčekSOZA teamanoVW Polo
446.CZJosef Sedlákcenda teamanoFelicie Kit Car
460.CZJan Profeld ml.SOZA teamanoŠkoda Favorit
500.CZVladimír LapišJk motorsportanoŠkoda Favorit
Deutch E1 bis 1400ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm
Deutch  E1 do 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
511.DMax PfeifferFiggts Eich RacingRenault Twingo
520.DRalf FalkRennFalkenMitsubishi Colt
CzechE1 bis 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
504.CZTomáš NovákNowimotorsportanoPeugeot 106
522.CZKarel ZenklZRSanoToyota
533.CZVladimír KvasničkaFALCO MotorsportanoCiutroen Saxo VTS
555.CZJirka BočekBoček motorsportanoCitroen Saxo
557.CZMartina KašparováMyšáci 77anoCitroen saxo
577.CZMichal KašparMyšáci 77anoCitroen saxo
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm
Czech E1 do 2000ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
606.CZJosef MusilMBManoOpel
613.CZPetr BubeníčekJK motorsportanoFord Puma 1,7 CUP
627.CZMartin ŠafaříkMtracingteamano-pPeugeot 206 rc
681.CZZdeněk JavůrekAuto borci z garážeanoSeat Ibiza
689.CZJosef ŠrámekAuto borci z garážeanoSeat Ibiza
Deutch E1 bis 2000ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm
Czech E1 nad 2001ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
704.CZOndřej BalvínIntercar autoservisanoBMW
705.CZJindřich MajeranoBMW
767.CZKarel LehmannKajman team racinganoBMW
774.CZMarek ŠnajdrAutoklub Mariánské lázněanoNisan
776.CZTomáš LehmannKajman team racinganoBMW
777.CZJiří BočekBoček motorsportanoSeat Ibiza
787.CZLukáš SýkoraKroubang RacinganoMazda 6
793.CZMartin WinklerRocket racinganoNissan 200sx
Deutch E1 ob 2001ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
726.DKlaus FalkRennFalkenanoAudi A3
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C
Czech E2/C
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
801.CZJan BursaElektrobursaano-pSubaru Impreza
803.CZLuděk BursaElektrobursaano-pSubaru Impreza
855.CZStanislav VrbickýCzech Turbo BrothersanoMitshubishi Colt Evo
Deutch E2/C
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
879.DAndreas RinkLets BoxanoSubaru Impreza
888.DNico RostalskiMD MotorsportanoSubaru Impreza
Formulové vozy-formule E2
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
881.CZMiroslav KadlecKáča teamanoformule Intech
882.CZMiroslav KadlecKáča teamanoformule NF – 1400
987.CZJiří ŠťástkaLEGR racing teamanoLegr S2
Historické automobily do roku 1990
Historische Wagen Baujahrs bis 1990
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm
Czech H do 1400ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
54.CZJiří BažataChodovaranoŠkoda 130RS
62.CZJiří PlevkaChodovaranoMini Marcos
66.CZJaroslav HřavaŽabaq RacinganoŠkoda 110 LS Rallye
72.CZPetr MunzarAuto borci z garážeanoŠkoda 130RS
78.CZRobert VosykaAuto borci z garážeanoŠkoda 120S
Deutch H bis 1400ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
82.DKurt KunzanoŠkoda 130RS
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm
Czech H do 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
156.CZFrantišek AndrysAS SYCHROV RACINGPeugeot 205 GTI
157.CZPavel MaierVK motorsportFord Escort
160.CZLibor BříždalaHistoric Team SlánýLada 2105
Deutch H bis 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm
Czech H nad 1601ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
224.CZJiří WebingerWebitrabianoRenault 5
287.CZVáclav NachtmannV&V AutoservisanoVolkswagen Golf
Deutch H ob 1601ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
Neupravené automobily – Serienwagen
Škoda cup
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
N do 1400ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
1.CZPavel CejnarCejny MotorsportanoSuzuki swift
2.CZFilip ČernýŽlutá garážanoFiat cinquecento
7.CZJosef PokornýBobkolety badgermotorsportanoVW Polo
15.CZJaroslav ŠlégrLEGR racing teamanoSuzuki swift
27.CZMartin ZachVMZ RacinganoOpel Corsa
N do 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
101.CZPavel Kubíček2KanoCitroen Saxo
107.CZJan KalistaPoloGarageanoWV Polo GTI
108.CZAleš BodnárBody racinganoAlfa Romeo 145
111.CZLadislav KopelentAuto sport klub PlzeňanoPeugeot 106 S16
112.CZMartin KalistaMH Honda racingano-pHonda
114.CZVladimír NovákNowimotorsportanoPeugeot 106 GTi
118.CZBronislav ŠtefanAS Sychrov RacinganoCitroen Saxo vts
121.
124.CZMarek VaňhaNowi motorsportanoPeugeot 106 GTi
131.CZJosef KněžíkPRO TechnikanoBMW Compact 1600
171.CZFilip WitneranoSAXO VTS
N do 2000ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
310.CZMiroslav KadlecKáča teamano-pToyota Celica
314.CZLenka UherkováVK-MotorsportsoRenault Clio
316.CZRoman HovorkaRK motorsportanoRenault clio
319.CZMichal NěmčekMatycarsanoRenault clio
326.CZMarcel ThomasOpel racinganoOpel Astra
340.CZMilan JežekanoHonda civc
341.CZMilan Ježek ml.anoHonda civc
N nad 2001ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
351.CZFilip GrünerOpel racinganoOpel Astra
365.CZPavel SzmudaPSracinganoBMW e36 328i
388.CZJan HautshauserHauz MotorsportanoSeat Ibiza
398.CZTomáš ZakouřilLTmotorsportanoSeat ibiza
399.CZPatrik SejkoraCupra racing teamanoSeat Leon
400.CZDavid PlašilCupra racing teamanoSeat Leon
Junior cup
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
994.CZLukáš KalistaMH Honda racingano-pŠkoda
995.CZVojtěch Cenefelscenda teamanoFelicie Kit Car
996.CZJan Bursa ml.Elektrobursaano-pSuzuki Swift
998.CZAdam BursaElektrobursaano-pMazda
N2-volná
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUoba dnyVOZIDLO
969.CZMichael PrečanCzech Turbo BrothersanoAudi TT
Skupina R do 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUOBA DNYVOZIDLO
R2.CZLuboš DuspivaM.A.C. autoanoLada VAZ
R4.CZMartin DuspivaM.A.C. autoanoBMW E10 2002
R22.CZLadislav HenzlMETLA RALLYE TEAManoHonda Civic 1,6
Skupina R do 2000ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUOBA DNYVOZIDLO
R631.CZPetr Bubeníček ml.JK MotorsportanoFord Puma 1,7 CUP
R632.CZOndřej GinzelwolfracingteamanoŠkoda Fabia RS
Skupina R nad 2001ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUOBA DNYVOZIDLO
R3CZJosef JílekJM Rally TeamanoSubaru Impreza GC8 STI
R71CZMilan ProcházkaOpel RacinganoOpel Astra
R666.CZVáclav BockASI TAK TeamanoSubaru Impreza
R667.CZJakub BrázdaLancer Evo 9