Kdyně-Koráb

Datum konání –11-12.9.2021

Místo konání – Kdyně-Koráb

Počet přihlášených jezdců

sobota 11.9.2021- 76 jezdců -Volné místa-24

neděle 12.9.2021-74 jezdců-Volné místa-26

Startovné-3400Kč včetně pojištění

Startovné 2000Kč jeden den včetně pojištění

číslo účtu-2401016205/2010

STÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
Předjezdec
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
901.CZJiří WebingerWebitrabiTrabant 601
902.CZIvan SvobodaWebitrabiTrabant 601
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
403.DHerbert GleixnerNAC NittenauVW Polo
409.DHans BeerNAC NittenauVw Polo
410.CZJiří VolenaJK MotorsportŠkoda Felicie Kit car
413.CZJan ProfeldSoza teamŠkoda favorit
414.CZZdenek ZajíčekSoza teamVW Polo
489.CZRoman SvobodaSvoboda MotorsportŠkoda 100
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
504.CZTomas NovakNowimotorsportCitroen Saxo VTS
507.CZZdeněk MatasMaty TeamSkoda Favorit
527.DKarl-Heinz ThielNAC NittenauFord Escort
533.CZVladimír KvasničkaFALCO MotorsportCitroen Saxo
555.CZJiri BočekBocek motorsportCitroen Saxo
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
606.CZjosef musilMBMOpel
624.CZOldřich HanušAS Sychrov racingMazda
631.CZPetr BubeníčekJK MotorsportFord Puma 1,7 Cup
681.CZZdeněk JavůrekAuto borci z garážeSeat Ibiza
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
701.CZJiří HruškaAuto SlanýBMW
.CZFrantisek PeclVW Golf
705.CZJindřich MajerBMW
714.CZVladimír TitěraAVL motorsportŠkoda Fabia RS
767.CZKarel LehmannKajmann-team RACINGBMW
776.CZTomáš LehmannKajmann-team RACINGBMW
777.CZJiří BočekBoček-MotorsportSeat Leon
779.CZKarel MondekTest driverBMW Compact
783.CZTomáš HouškaBMW Mr.HousenkaBMW 325 Compact
955.CZLukáši HavlasPandp racingVW Lupo
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
869.CZMichael PrečanAudi
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
881.CZMiroslav KadlecKáča teamFormule NF 1400
987.CZJiří ŠťástkaLEGR racing teamLEGR S2
Formulové vozy-formule E2
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
.CZBohumír SvobodaSvoboda motorsportŠkoda
66.CZJaroslav HřavaŽabaq RacingŠkoda 110LS Rallye
72.CZPetr MunzarAuto borci z garážeŠkoda 130RS
82.DKurt KunzChodovarŠkoda 130RS
92.CZJiří TeršAutoTerš Racing Team KlatovyŠkoda Favorit 136L
202.CZMartin HomolaAutoservis LevVW Polo Coupe
Historické automobily do roku 1990-Historische Wagen Baujahrs bis 1990-Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
153.CZAleš KubaAS Sychrov racingCitroen
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
224.CZJiří WebingerWebitrabiRenault
269.CZJiří ŠarochaMG Auto racingBMW 2002ti
.DGustav AbeleNAC NittenauOpel Kadett
908.CZMartin ŠvecPandp racingOpel kadett
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
44.CZPetr Štumr*ŠKODA FAVORIT
Neupravené automobily – SerienwagenŠkoda cup
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
7.CZJosef PokornýBobkolety-badgermotorsportVW polo
15.CZJaroslav ŠlégrLEGR racing teamSuzuki Swift
27.CZMartin ZachV.M.Z. RacingOpel Corsa
N do 1400ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
108.CZAleš BodnárBody racingAlfa Romeo
114.CZVladimír NovákNowimotorsportPeugeot 106 GTi
120.CZMartin WainerBowaRenaut Twingo
124.CZMarek VaňhaNowimotorsportPeugeot 106 GTi
131.CZJosef KněžíkSozaBMW Compact 1600
155CZPavel KoudelkaSkida Felicia
N do 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
310.CZMiroslav KadlecKáča teamToyota Celica
319.CZMichal NěmčekMatycarsRenault Clio
322.CZPetr JelínekMaty CArsRenault Clio
323.CZZdeněk SvobodaAS Sychrov RacingRenault Clio 1,8
340.CZMilan JežekMJracingteamHonda Civic
341.CZMilan Ježek ml MJracingteamHonda Civic
N do 2000ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
388.CZJan HautshauserHauz MotorsportSeat Ibiza
398.CZTomas ZakouřilLT motorsportSeat Ibiza
399.CZPatrik SejkoraCupra Racing TeamSeat Leon
400.CZDavid PlašilCupra racing teamSeat leon
N nad 2001ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
N2-volná
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
994.CZLukáš KalistaMH Honda racingŠkoda 120
995.CZVojta CenefelsCenda teamFelicie Kit car
996.CZJan Bursa ml.ElektrobursaSuzuki Swift
998.CZAdam BursaElektrobursaSuzuki Swift
.CZBohumir Svoboda nejmladší.Svoboda motorsportSkoda 120 LR
Junior cup
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
R2.CZMartin DuspivaM.A.C. AutoLada Vaz
R.CzLuboš DuspivaKTDLada MTX
R4.CZMilan SkočovskýAtommuzeumBMW
R33.CZJiří TeršAutoTerš Racing Team KlatovyŠkoda Favorit 136L
R127.CZVáclav ŠlaufKáča teamŠkoda Felicia
Skupina R do 1600ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
R337.CZJan KulichSaM racingBmw 318ti
R631.CZPetr Bubeníček ml.JK MotorsportFord Puma 1,7 Cup
R.CZJiří KalábekKali motorsportŠkoda
R.CZDavid Opel racingOpel Astra
Skupina R do 2000ccm
STARTOVNÍ ČÍSLOSTÁTJMÉNO PŘÍJMENÍNÁZEV TEAMUVOZIDLO
R3.CZJosef JílekJN Rally TeamSubaru Impreza
R5.CZJiří TeršAutoTerš Racing Team KlatovyŠkoda Fabia RS
R55.CZPetr SklenářSklenář AutoAudi Quattro
R71.CZMilan ProcházkaOpel racingOpel Astra
R832.CZMatyáš HomolaAutoservis LevMitsubishi
Skupina R nad 2001ccm